Indywidualne Przygotowanie do Porodu

Jest to oferta skierowana do Pań lub Par, które ze względów zdrowotnych lub preferując spokój domowego ogniska – pragną przygotować się do niezwykłego wydarzenia – Rodzicielstwa – w zaciszu swojego domu, mając nie skrępowany obecnością innych osób –  kontakt z położną.

Oferta programowa jest elastyczna i uwzględnia indywidualne potrzeby młodych Rodziców.

Możemy zrealizować cały program Szkoły Rodzicielstwa lub omówić tylko wybrane tematy.
 
Czas, miejsce i tematyka spotkania – jest dostosowana do Państwa potrzeb i możliwości (możemy spotykać się w godzinach porannych, popołudniowych lub wieczornych, także w weekendy). Istnieje także możliwość realizacji części, bądź całości szkolenia – drogą online.
To także możliwość uzupełnienia wiedzy zdobytej w innej Szkole Rodzenia – wtedy zwykle wystarcza 1 spotkanie.
 
Dodatkowym elementem podczas spotkania może być wspólne omówienie i napisanie Planu Porodu, spakowanie torby do szpitala, urządzenie kącika dla Maluszka, dobór kosmetyków… Dla swoich Pacjentów jestem dostępna pod telefonem przez 7 dni w tygodniu.
Po każdym spotkaniu otrzymujecie Państwo materiały, dzięki którym można sobie utrwalić najważniejsze treści. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania – możemy omówić je podczas kolejnego spotkania lub telefonicznie.
Po porodzie – istnieje możliwość kontynuowania spotkań – wspólnych pierwszych kąpieli noworodka połączonych z Konsultacją Laktacyjną. (tu też link do podstrony)
Pierwsze dni w domu z noworodkiem zwykle są dla młodych Rodziców stresujące – od wielu lat towarzyszę Wam w tym czasie – zadowoleni Rodzice i cudnie rozwijające się Maleństwo- dają mi ogromną satysfakcję i radość z pracy.
Cennik: 100 PLN za 1 godz. zegarową spotkania